logo

reklam

AMASYALI HEMŞEHRİMİZ TÜRKÖZ GAYRİMENKUL ZİYARETİMİZ

türköz 1Amasyalı hemşehrimiz Abdullah Türköz ‘ün sahibi olduğu Türköz Gayrimenkul silivri çatalca, Selimpaşa,Çorlu,civarlarında yatırım amaçlı arsalar ve yazlık,çiftlik arazileri satışı konusunda hizmet vermekte olup danışmanlık ve kurumsal hizmetleri vermektedir.

türköz 2.2

Amasya Taşova Çaydibi köyü doğumlu hemşehrimiz Abdullah Türköz Silivri de Gayrimenkul yatırım amaçlı arsalar konusunda  garanti hizmetlerin yanında Restoran işletmeciliği  yapmaktadır.

türköz 2

Amasyalı yatırımcılarına kazanç sağlamak ve ödeme kolaylıklarıyla özel indirimler yaparken ziyaretimiz sırasında bizlere gösterdikleri ilgi alakanın yanında Abdullah Türköz bizler memleketimizi bırakarak geçimimizi sağlamak için gurbet ellerde mücadele verirken  hiç bir zaman Amasya aşkından taviz vermedik gönlümüz ve yüreğimiz Amasya için çarparken hayat mücadelesini doyduğumuz yerde veriyoruz dedi.

türköz 3Amasya’lıyım  diyen herkesin bizlere geldiklerinde arsa sahibi olmak, çiftlik arazileri sahip olmak istiyorum dedikleri zaman içten ve samimi olarak yardımcı olmak istiyoruz dedi.

türköz 4

E. 5. Otoban ve 3. köprü bağlantı yolları üzerinde  değerli arsalar ve pirim yapan arazilerin satışları konusun sizlere söz veriyorum  zararı bizim karı sizin direk garanti satışlar vaat ediyor.türköz 5türköz

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Yatırım amaçlı arsalar ve Çiftlik arazileri konusunda bende unuttuğum bir yerim olsun ve prim yapsın diyorsanız Türköz Gayrimenkul sizler için her zaman varım diyor irtibat tel:05363104740

 

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ