logo

reklam

Bağcılarda Taşdef Çadırına Yoğun İlgi..

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

On bir SULTANI Ramazan ayına geldiğimizde artık İstanbul daki tüm belediyelerimizde bir telaş başlıyor.

tabi ki tatlı telaşlar İşte bu ramazan telaşlarından biriside Bağcılar belediyesinde yaşanıyor.
SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Her yıl olduğu gibi bu yılda ramazan etkinlikleri kapsamında tüm İllerimizi tanıtım noktasında ve hemşehrilerin kaynaşmasında,tanışmasında bir vesile olan Bağcılar belediyesi Ramazan etkinlikleri Bağcılar Kirazlı metro durağında halka açılmıştır.
Amasya’mızı tanıtım niteliğindeki standımızı Amasya adına  Taşdef (Taşova dernekler federasyonu) tarafından kurulmuştur.
SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Her akşam Taşdef’e üye derneklerine sırayla nöbetleşe stantta görev dağılımıyla gelen Amasyalıları ağırlamak görevi verilmiştir.
Amaç ne kafe ne çay hepsi güzelliklere bahane…
Amasyalıları çok yoğun yaşadığı Bağcılarda açılan ramazan etkinlikleri tanıtım stantlarını bizde bu akşam ziyaret ettik.
SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Amasya’nın sesi sitemiz ve mercimek köyü sitemiz adına Amasya’nın adı her nerede yaşanıyor ve yaşatılıyorsa bizde orada olmak için mümkün olduğu kadar Amasyalılara ulaşmaya çalışıyoruz.
Haber noktasında ve etkinlikler konusunda İstanbul ve Amasya da yaşayan halkımız bir nebze olsun bilgilendirmek için İnternet üzerinde çabalarımızı sürmektedir.
SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Bağcılar belediyesi Ramazan iftar çadırlarındaki bu akşamki gezimizde Taşdef çadırımızın nöbetçisi her akşam olduğu gibi yine Türkmandamı dernek başkanı ve Taşdef yönetim kurlu üyesi gönül adamı Ersoy Kahraman ve yönetimiydi.
SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Oturduğumuz zaman zarfında Ersoy Başkanın tatlı telaşı ilgimi çekti..
Çadır önünden geçen selam vermeye korkan Amasyalıları gördükçe içten içte sıkıldığını gördüm ama duyarlı Amasya’lıların ilgisiyle yüzleri gülen Ersoy başkanla ve ziyaretçilerle ramazan akşamı iftar sonrası huzuru ve maneviyatı yaşayarak gelen ve giden dostlarla sohbet ettik .Bu akşamki ziyaretimizi Mercimek köyü derneğindeki iftardan sonra Taşdef Çadırında Sahurladık.
SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Amasya Sarımeşe köyü dernek başkanı İlyas Kavlak Taşdef yönetim kurlu üyeleri Hasan Servan ve Hüsnü Bal,Necati Çıra,Cumali Atilla, ve ziyaretçilerle çok güzel sohbet etme imkanı bulduk.
SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Bu güzel anlamlı gecelerde Amaysalılara yürekten fedakarlık yaparak hizmet eden başta Taşdef başkanı Uğur Özübek ve yönetimine ,bu imkanları sağlayan ve Amasyalıların her zaman yanında olan Bağcılar belediye başkanı Lokman Çağrıcıya ve belediye çalışanlarına teşekkürler..
SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ