logo

reklam

Efsane Başkan Ahmet Ötürk’ün Misafiriydik.

 

Amasyalı esnaf ziyaretlerimizin bu seferki durağı Amasya’nın sevilen siması ve efsane Başkan Ahmet Öztürk’ün iş yeri Beyaz Davetiye’deydik.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Amasya Taşova İlçemize bağlı Mercimek köyü doğumlu ve Amasya derneklerinin de yakından tanıdığı Mercimek köyü derneğinin efsane başkanı Ahmet Öztürk’ü sektörde  en iyisi Beyaz Davetiye adı altında iş hayatını devam ettirdiği  mekanında Ziyaret ettik.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Başkanlık dönemlerinde yönetimiyle beraber başarılı çok işlere imzasını attı.Amasya iL dernek turnuvalarında  Mercimek sporun 3. Kez üst üste şampiyon olmasını ve bir kez ikinci olmasının altında Ahmet başkan ve yönetiminin imzası bulunuyor.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Ahmet Öztürk iş hayatına  Bağcılar fatih mahallesi,

Fatih Mah. Eski Pazar Cad. No: 73,Bağcılar

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Istanbul  www.beyazdavetiye.com  adı altında  halka hizmet etmeye  başladı.Düğün,Nişan,Sünnet, davetiyelerinde  en uygun fiyatlarla  hizmet konusunda  ilke edinmiş ve tüm İstanbul halkına hizmete adamış kendisini, fatih mahallesi yürüyüş yolunda bulunan  dükkanı Amasyalıların ikamet ettiği en büyük mahallelerden Fatih mahallesi sakinleri ve İstanbullular Amasyalı  hemşerimiz Ahmet Öztürk sizlerin davetiye konusundaki ihtiyaçlarınıza  cevap vermek için her zaman beklediğini belirtirken,Benim sevdam ,aşkım Amasya  ve çok sevdiğim Amasya halkıdır.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Dernekçilik dönemlerimde ve çalışma hayatımda hiçbir zaman geçmişi unutmadan ,Amasya adının geçtiği her yerde kendimi buldum ve mümkün olduğu kadar hizmet yolunda çalışmalar yaptım taktir Amasya halkının dır.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Bizler memleketimizi arkamıza alıp doyduğumuz yerde  hayat mücadelesi vermek için geldik uzak diyarlara  ama hiçbir zaman Amasyalılığımızdan ödün vermedik ve Amasya’mızın tanıtımın da mücadelemiz devam edecek .ve bizleri unutmayan Amasya’mızın dışarıdaki penceresi,gözü kulağı olan  gönlü ve yüreği güzel insan değerli abim www.amasyanınsesi.com ve www.mercimekkoyu.com sitesinin editörleri Başta Müslüm Söyler ve Ali Osman Kaymak’a yürekten teşekkür ederim diyerek bizleri mekanında ağırladı.

 

Bizde iş hayatında  çalışmalarında başarılar diliyoruz.

beyaz davetiye Facebook sayfasından ve  www.beyazdavetiye.com  dan takip edebilirsiniz ..

İstibat Tel:Ahmet Öztürk..(0212) 657 0760

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ