logo

reklam

Amasya Dernekleri Yeşil Sahalara İniyor..

Amasya İl derneğinin geleneksel olarak yaptığı dernekler arası futbol turnuvasının 10 . usuna 14 .ŞUBAT Pazar günü Amasya Sarı meşe köyü derneğinde start  verildi.

turnuvaaaaaaaa

20 Mart Pazar günü Kağıthane belediyesi spor tesislerinde başlamasına karar verilen turnuvaya şu ana kadar 16 dernek takımının müracaat ettiği  belirtilirken  6.Mart  günü ardıçlar kötü derneğinde yapılacak olan toplantı gününe kadar katılmak isteyen derneklerin müracaat etmesi gerekiyor.

Bu yılkı turnuvanın komite başkanlığına getirilen Sarımeşe köyü dernek başkanı İlyas Kavlak bu sene turnuvanın en iyi şekilde ve dost hane geçmesi ve Amasya’mıza yakış bir organizasyon olması için çalışacağız güzel olan her şeyi yaşatmak için ekibimizle mücadele edeceğiz derken tüm katılımcı takımlarımıza aynı ve eşit mesafede olacaklarını ve sizlerinde bizlere yardımcı olmalarını istiyoruz dedi.

Amasya il dernek başkanı Aslan Sarıkaya yönetiminde toplanan  ilçe köy dernekleri başkan ve yöneticileri toplantıda  turnuva hakkında bilgilerin görüşülmesi sonucunda  20.Mart Pazar günü turnuvanın başlamasına karar verildi.

Başkan Sarıkaya turnuvanın başlamasıyla birlikte gelenekselleşen  gençlere yönelik sportif etkiliğimizin devamını sürdüre bilmek ve yine söylüyorum gerginliklerin olmasına rağmen gençlerimizin kaynaşması ve tanışmaları bakımından güzel bir faaliyet olduğuna inanıyorum dedi .

Toplantıda geçen yılın turnuva komite başkanı Duran Kaplan ise geçmiş dönemlerdeki olumsuzlukları asgariye indirmek için ne gerekiyorsa yapılması için yeni komitemize destek olacaklarını dile getirirken yeni komiteye başarılar diledi.

www.mercimekkoyu.com ve www.amasyanınsesi.com sitemiz olarak  turnuva boyunca spor editörü olarak sizler için tüm takımları takip edeceğiz.

Takımlarınızın ve köyünüzün tanıtımı  amaçlı geniş kapsamlı haberler için 

Müraat.05363104740

Ali Osman Kaymak

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ