logo

reklam

ASİAD İSTİŞARE TOPLANTISINI KAHVALTIYLA YAPTI

ASİAD Amasya iş adamları derneğinin  iş adamlarıyla ve Amasya dernek başkanlarıyla birlikte yapılan kahvaltılı istişare toplantısı Fatih belediyesi Topkapı sur içi tesislerinde Amasya’nın sesi haber editörü  Ali Osman Kaymak’ın sunumuyla yapıldı.

ASİAD Amasya iş adamları derneğinin iş adamlarıyla ve Amasya dernek başkanlarıyla birlikte yapılan kahvaltılı istişare toplantısı Fatih belediyesi Topkapı sur içi tesislerinde Amasya’nın sesi haber editörü Ali Osman Kaymak’ın sunumuyla yapıldı.

ASİAD Amasya iş adamları derneğinin  iş adamlarıyla ve Amasya dernek başkanlarıyla birlikte yapılan kahvaltılı istişare toplantısı Fatih belediyesi Topkapı sur içi tesislerinde Amasya’nın sesi haber editörü  Ali Osman Kaymak’ın sunumuyla yapıldı.

Toplantıya  siyasilerin  ve Amasya dernek başkanları katıldı.MHP İstanbul millet vekili ve Millet vekili adayı Celal Adan Ak parti İstanbul millet vekili Ahmet Baha Öğütken,Fatih belediye başkanı Mustafa Demir,Fatih Ak parti ilçe başkanı Ahmet Hamdi Görk,Adef başkanı Saim Diken,Amasya İl dernek başkanı Aslan Sarıkaya,Amasya iL dernek yönetim kurulu üyesi Turgay Ünsal,Adef yönetim kurlu üyesi Remzi Acar,Amasya geçmiş dönem başkanlarından Birol Gegin ve Ahmet Ergül,Göyder başkanı Bayram Zorgül,Asiad kurucu üyesi Kemal Bektaş,Amasya Vakıf başkanı Profesör dr. Tekin Arda,Güllüce dernek Başkanı Cemal Sağlam,Amasya Sarımeşe köyü dernek başkanı İlyas Kavlak,Amasyalı İş adamı Şenol Selim Öztürk,Çulpara köyü dernek başkanı Musa Mısırlı, Eyüp ilçesi  İslam bey mahallesi muhtarı ve Gürsu köyü dernek başkanı Recai Şahin,Kervansaray köyü dernek başkanı Tuncay Altunkaya ve çok sayıda misafirlerin katılımıyla yapıldı.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Program Asiad Başkanı Nizamettin Kayanın misafirlere hoş geldiniz konuşması yaptı.Konuşmasında bu gün burada  yönetimimizle berber hazırladığımız kahvaltılı programımıza katılımlarınıza bizleri onurlandırdınız,hepinize yürekten hoş geldiniz dedi.

Daha sonra şöyle devam etti.değerli misafirler ,değerli başkanlarım,yönetime geleli bir yıla aşkın bir süre oldu.aynı zamanda Asiad’ın 12 kuruluş yıl dönümü olmasıyla İstanbul da yaşayan iş adamlarımızdan  maddi, manevi bilgi,beceri,ekonomi, ve sosyal alanlarda birlikteliğimizi sağlamak ve bu güçle kendi aramızda diğer Amasyalı hemşerilerimizle  eğitim ekonomi, ve siyasi alanlarda yardımlaşmayı sağlamak hedefimizdir dedi.diğer Amasya sivil toplum kuruluşlarımızla birlikte geleneksel ve kültürel bağlarda tek yürek olarak geleceğimize şık tutmak hedeflerimizdir dedi.Amasyalı olup İstanbul da iş hayatını sürdüren esnaflarımızın, iş verenlerimizin duyarlı olup maddi manevi destekleriyle  hizmet etmektir hedefimiz dedi.Asiad sektörel bir kuruluş olup  iş adamlarımıza yakın olduğu kadar Amasya derneklerine aynı yakınlıktayız diyerek kenetlenme zamanıdır dedi. Bu vesileyle  İstanbul çevresinde  faaliyet gösteren Amasyalı şirket ve iş adamlarımızı ve esnaflarımızı kucaklamak karşılıklı destek ve güç oluşturmak birlikte olmamızla gerçekleşecektir dedi.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Daha sonra  MHP millet vekili Celal Adan ,Ak parti millet vekili Ahmet Baha Öğütken ve Fatih belediye başkanı Mustafa Demir birer konuşma yaptı. Sonrasında Asiad Başkanı konuşmasında söz konusu ve günün konuşmacılarının siyaset olması hasebiyle  siyasilere cevap niteliğinde konuşmasını tamamladı.Amasya İl dernek başkanı Aslan Sarıkaya ve Vakıf başkanı prafösör dr Tekin arda birer konuşma yaptı. Yönetim kurulu  birer bire tanıtılarak  sahneye davet edildi.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

 MHP İstanbul millet vekili Celal Adan ,Ak parti İstanbul millet vekili Ahmet Baha Öğütken,ve Fatih belediye başkanı Mustafa Demirin seçimler öncesi buldukları fırsatı değerlendirirken yaptıklarını ve yapacaklarını anlattılar.

ASİAD KAHVALTI

ASİAD KAHVALTI

ASİAD Yönetim kurlu   Başkan Nizamettin Kaya

Başkan yardımcısı  Av Ömer Kaya

Sekreter, Hakan Genç

Sayman ,Nihat Ayrancı

Yön kurulu üyesi Hasret Öztürk

Yön kurulu üyesi Av Adnan Şenocak

Yön kurulu üyesi Gül Ahmet Emir

Dernek danışmanı Sabri Genç

Olarak misafirlere tanıtıldı.

ASİAD TOPLANTI

ASİAD TOPLANTI

ASİAD

ASİAD

MHP MİLLET VEKİLİ CELAL ADAN

MHP MİLLET VEKİLİ CELAL ADAN

CELAL ADAN MİLLET VEKİLİ

CELAL ADAN MİLLET VEKİLİ

ADEF BAŞKANI SAİM  DİKEN

ADEF BAŞKANI SAİM DİKEN

iL DERNEK BAŞKANI ASLAN SARIKAYA

iL DERNEK BAŞKANI ASLAN SARIKAYA

ASİAD BAŞKANI NİZAMETTİN KAYA

ASİAD BAŞKANI NİZAMETTİN KAYA

AK PARTİ MİLLET VEKİLİ AHMET BAHA ÖĞÜTKEN VE FATİH BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA DEMİR

AK PARTİ MİLLET VEKİLİ AHMET BAHA ÖĞÜTKEN VE FATİH BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA DEMİR

ALİ OSMAN KAYMAK VE MİLLET VEKİLİ AHMET BAHA ÖĞÜTKEN

ALİ OSMAN KAYMAK VE MİLLET VEKİLİ AHMET BAHA ÖĞÜTKEN

UMUT GRUP İSTANBUL  İLMİHAN ÇOLAK VE HACER BULUT

UMUT GRUP İSTANBUL İLMİHAN ÇOLAK VE HACER BULUT

SAİM DİKEN ADEF BAŞKANI

SAİM DİKEN ADEF BAŞKANI

VAKIF BAŞKANI DR. TEKİN ARDA

VAKIF BAŞKANI DR. TEKİN ARDA

ASİAD  KAHVALTISI DAVETLİİ

ASİAD KAHVALTISI DAVETLİİ

 

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ