logo

reklam

İftar,Kahvaltı,İçin Döner Deryası Eyüp Sultanda.

DÖNER ..11

Amasyalı gönül dostu  sevilen sima ve Amasya sevdalısı Hasret Öztürk İstanbul’un kutsal mekanlarından Eyüp sultan ilçesinde ve Zeytinburnu ilçesinde gıda sektöründe restoran işletmeciliği yapmaktadır.

döner deryası 3

döner deryası 1

Mekanına uğrayan tüm hemşehrilerinin gönlünü kazanan gönül adamı Hasret Öztürk bizler için bu dünya fani diyerek sevgiyi ,güzellikleri insanca yaşamanın çabası içerisinde kim olursa olsun sevgiyle,saygıyla hürmetimizi, hizmetimiz yapmaya adadık diyerek ne kadar mütevazi olduğunu gösteriyor. bu vesileyle sizlerin sayesinde tüm İslam aleminin ve hemşehrilerimizin Ramazan ayınızı tebrik ederim dedi.

döner  3

Ziyaretlerimiz sırasında  Eyüp Sultanda Cami’sinin tam karşısında hizmet veren 3.katlı terasıyla muhteşem görüntü oluşturan  Döner deryasına sağlıklı,temiz ortama uğramadan geçmiyoruz.döner 4

Ramazan ayının bereketini İftarlarını nezih bir ortamda yaşamak istiyorsanız sadece adres gösteriyoruz.

Normal günlerde sosyal  projelerde,dernekler arası kahvaltılı ortamların yaşandığı Döner deryasında toplu iftarlar ve ailelerinizle ziyaret edeceğiniz Eyüp Sultan H.z türbesinin ve Camilinin akabinde uğraya bileceğiniz çok nezih bir restoran Döner deryası, göz ve damak zevkini alabileceğiniz doyurucu bir ortam olduğunu göreceksiniz.

döner 5

Döner deryası sahibi Hasret Östürk Maddiyatı geri planda düşüne bilen ve maneviyata ve insaniyete,sevgiye,saygıya ,kişiliğe ,değer veren çok önemli bir gönül adamı olduğunu ,ve Amasya derneklerinde ve etkinliklerine destek ve yardımlarıyla da her zaman yanında olan bir kişiliktir.döner 6

Ramazanın verdiği maneviyatı bu güzle insan gönül adamı dostumuzun  mekanların şenlendirmek Eyüp sultanda iftar huzurunu yaşamak istiyorsanız  uğraya bileceğiniz tek adres DÖNER DERYASI..

 

Adres

İslambey Mahallesi, Fahri Korutürk Caddesi, No 1, Eyüp, İstanbul

 

Telefon

0212 6159061
0212 6159062

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ