logo

reklam

Mercimek Köyü Derneğimizde Kongre Heyecanı…

Efsane başkan geri dönüyor..

Efsane başkan geri dönüyor..

Amasya Taşova ilçesine bağlı Mercimek köyü derneği Olağan kongresi 25. Ekim Pazar günü saat 14.00 da  Bağcılarda bulunan Mercimek köyü dernek merkezinde yapılacaktır.

  1. Dönemdir Mercimek köyü dernek başkanlığı yürüten Tuncay Duran bu güne kadar Mercimek köyü  dernek başkanlığında sizlerle çok şeyleri paylaştık  yönetimimle birlikte Mercimeklilere hizmetin en iyisini yapmaya çalıştık.Artık aday olmayacağım ama yeni seçilecek olan  yönetim kurluna Mercimekli olarak her zaman yanlarında olacağım,bu güne yönetimim olarak bizlere yardımcı olan köylülerime  yürekten teşekkür ediyorum diyerek aday olmayacağını açıkladı.

Aldığımız bilgilere göre  Mercimek köyü derneğine Dernek lokalini kazandıran efsane başkanlardan  Mehmet Akif Gülal yeniden liste hazırlayarak yönetime talip olduğunu açıkladı. Adaylığını açıklaya Mehmet Akif Gülal yeni hazırladığım yönetim listeme girmek isteye mercimekli hemşerilerim bana ulaşabilirler.Listemizi henüz açıklamadık geniş kapsamlı yönetimle Mercimekli hemşerilerime hizmet etmek için tekrar aday olduğunu  açıklayan Gülal şimdiye kadar derneğimizi yöneten değerli başkanlarımız gibi ayrımcılıktan uzak her mercimekliye hizmete talibim dedi.

Yine mercimek köyü dernek yönetimine aday olmak isteyenlerin liste hazırlayarak müracaat edebileceklerdir.

Ali Osman Kaymak

 

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ