logo

reklam

Mercimek Köyü Derneğimize Akif Gülal Yeni Başkan

akif gülalllllll

Mercimek köyü İstanbul’da bulunan Mercimek köyü derneğimizin  olağan kongresinde Başkan Tuncay Duran yönetiminin  aday olmadığı  kongrede Başkanlığa tek listeyle giren eski başkanlardan Mehmet Akif Gülal yeniden seçildi.

Amasya dernekleri arasında başarılı faaliyetleriyle  söz edilen Mercimek köyü derneğimiz yeni başkanıyla ve yönetimiyle halkla bütünleşmeye devam edecek .

Yeni yönetim listesine  yeni yüzleri alan Mehmet Akif Gülal Başkanlığında

Kemal Püsür

Mustafa Gürkan

Semih Duran

Nüsret Mazgal

Abdulhekim Genç

İprahim Kavak

Yalçın Darı

Ahmet Öztürk

İlyas Çağlar

Celal Kavak

Salim Duran

Ömer Özen

Yunus Aslandan Oluşan yeni yönetim kurulu Başkan Akif Gülal başkanla yaptığımız kısa söyleşide geçmişte başarıyla köylülerimize hizmet etiğimiz inancını taşıyarak  yeniden azimle dernekçiliğin tüm görevlerini  yerine getirmek ve köylülerimize iyi bir hizmet sağlamaktır. Dört yıllık süre içerisinde derneğimizde başarıyla hizmet yürüten Tuncay Duran ve yönetimindeki değerli köylülerime yürekten teşekkür ediyorum dedi.

Aldığımız yeni görevin zor olduğunu biliyoruz bizler zorları aşan ve hizmette kusur etmeyen bir çalışma içerisinde olacağız.

Hedefimizdeki  ilk projeler arasında olan  bazı Maddi durumu iyi olmayan  fakir halkımıza ve öğrencilerimize düzenli olarak yardım etmek,Gençlerimizin kaynaşması ve dayanışması için gençlere yönelik hizmet verebilecek Gençlik kollarını faaliyete geçirmek ve sportif ve sosyal etkinlikler organize etmek,Köylülerimizle kucaklaşmak ve birlikte  Ailece  Ülkemizdeki Manevi değerleri ve doğayı gezmek ve görmek için turlar düzenlemek,düzenli olarak değerli üyelerimize ziyaretler yapmak,Köyümüzdeki eksiklikleri Köy muhtarımızla istişare ederek  beraberce tamamlamak ve köy binamızı ve mesire yerlerini kullanıla bilir hale getirmeyi hedef edindik.

Bu günden itibaren yönetimimizle beraber çalışmalarımıza başlayarak hizmete devam edeceğiz  diyerek tekrar bu görevi bize laik gören üyelerime ve hizmetlerinden dolayı  eski yönetimimize teşekkür ediyorum dedi.

Mercimek köyü derneği yeni yönetimine  başarılar diliyoruz.

 

 

Ali Osman Kaymak

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ