Mercimek köyü haberleri

MHP Lideri BAHÇELİ Amasya’ya Geliyor

Yaklaşan Genel Seçimler öncesi Amasya'da esmeye başlayan Milliyetçi rüzgara bir destek de Dr.Devlet Bahçeli'den geliyor.Yaklaşan Genel Seçimler öncesi Amasya’da esmeye başlayan Milliyetçi rüzgara bir destek de Dr.Devlet Bahçeli’den geliyor.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Türkiye genelinde başlattığı ”Bizimle Ol Türkiye” sloganı Amasya’da da yerini buldu. Amasya akın akın MHP saflarına geçmeye başladı. Aday tespitinde halkın taleplerine ”EVET” diyen MHP, 7 Haziran’da sandıktan da Halktan ”EVET” beklemenin keyfini sürüyor.
MHP Amasya bu dönem halkın büyük teveccühüne mazhar olan Mehmet SARI ile seçime girmesi, var olan oy potansiyelini katlaması demek oluyor. İş ve gönül adamı Mehmet SARI, zaten siyaset olmadığı alanlarda bile siyaseten ve toplumsal bir sivil toplum kuruluşu gibi hareket eden bir işadamı. İş yeri meclisi aratmayacak, hemşehri ve eşdost arz-talep görüşmelerine sahne oluyordu. Memleketten gelen gençlerin ilk uğrak yeri. Ayrıca iş konusunda Mehmet abileriyle istişare merkezi gibi. Çeşitli atama ve nakillerde olsun, maddi manevi desteklerde olsun kimseyi geri çevirmeyen bir gönül adamı.
İşte bu gönül adamı,aslında siyasi bir vekil gibi, siyasi olmayan yollarla zaten hemşehrilerine hizmet veriyordu. Bundan böyle her iki gücü birleştirip hemşehrilerine daha fazla zaman ve imkan sağlama amacında.
MHP Lideri Dr. Devlet BAHÇELİ bu durumu görmüş olacak ki, Amasya’da bir miting kararı aldı.
13 Mayıs Çarşamba günü saat:14:00’da ANIT MEYDAN’da Bozkurtları Yeşilırmağın akışı ile Yıldızdoğan’ın o güzel türküleriyle ”Yeşilırmağın Akışına Ölürüm Amasya”diyecek….
MHP Amasya Milletvekili Adayı Mehmet SARI‘da hemşehrilerine bir çağrı da bulunarak, ”Biz İstanbul’dan memleketimize sahiplenmeye ve destek olmaya hizmet etmeye yola çıktık… İmkanlarımızın fazlasını kullanıp, sizlerin taleplerine cevap vermeye gayret göstereceğim. Ben de sizlerden evladınıza sahip çıkmanızı istirham ediyorum” diyerek, 13 Mayıs’ta parti ayırmaksızın tüm Amasyalı’ları Yeşilırmağın bu eşsiz Marka Kenti’ne sahip çıkmaya çağırıyorum, dedi.

Ali Osman Kaymak

06 Mayıs 2015 - 23:16 'de eklendi ve post_views_couob kez görüntülendi.
Etiketler :
Taşova Yibo Hentbol Takımına İstanbul’dan Büyük Destek.. Taşova Yibo Hentbol Takımına İstanbul’dan Büyük Destek..
Amasya Taşova YİBO’da Stanojeviç Dönemi Amasya Taşova YİBO’da Stanojeviç Dönemi
Amasya Üniversitesi’nde 9 Personel Açığa Alındı Amasya Üniversitesi’nde 9 Personel Açığa Alındı
Başkan Özdemir Gençleri Yemekte Ağırladı.. Başkan Özdemir Gençleri Yemekte Ağırladı..
Taşova’da Trafik Kazası İki Yaralı… Taşova’da Trafik Kazası İki Yaralı…
TAŞDEF’den  İftara Davet… TAŞDEF’den İftara Davet…
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA