logo

reklam

TAŞDEF GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE KONGREYE GİDİYOR..

TAŞDEF 2Taşova dernekler federasyonu (Taşdef) 2. olağan kongresini yapıyor.

Taşdef Başkanı Mahir Doğru yönetiminde  2. ci kongresine gidecek olan Taşdef Güçlü bir Amasya Güçlü bir Taşova’yla olur parolasıyla 27. Taşova köy derneklerinin üyeliğiyle yeniden yapılanma ve Taşovalılara hizmet için kucaklaşmak istiyor.

Yaklaşık üç aydır çeşitle zamanlarda toplanarak  federasyon çatısı altında kurulu 27 dernek yöneticilerininde  yeni oluşma katılarak kongreye güçlü bir şekilde girilmesi ve birlik beraberlik için kucaklaşarak tek listeyle 2. olağan kongreye gidiliyor.

27 dernek başkanı ve delegelerin görüşlerini alarak Amasya Taşova Dereköy geçmiş dönem başkanlarından ve Bağcılar meclis üyesi  A.v Uğur Özübek’ başkanlığında yeni yönetim oluşturulmasına ve tek liste halinde kongreye gidilmesi konusunda birleşilerek ,30 Nisan Cumartesi akşamı saat 19.00 da Bağcılar Mehmet Akif Ersoy Kültür merkezinde kongre yapılacaktır.

Bu yeni oluşumun  Taşovalılar dayanışması ve kaynaşmasının ötesinde Güçlü bir Taşova’nın Amasya mızın tanıtımında ve sosyal ve sportif faaliyetlerde katılımlarıyla güçlü bir Amasya  birlikteliği olacaktır.

UPURRRTaşdef   başkan adayı Uğur Özübek’den Taşovalılara davet..

Amasya ve Taşovamız için hayırlara vesile olması dileklerimizle tüm Taşovalıları bu birlikteliğin temeline ortak olması için Cumartesi akşamı kucaklaşmaya bekliyoruz diyerek davetini dile getirdi.

 

 

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ