logo

reklam

Taşova Hemşerisi Mehmet Sarı’ya Destek Sözü Verdi.

 

Taşovalılar Derneği MHP Amasya Milletvekili Adayı Mehmet SARI'yı tertiplemiş olduğu yemekli bir organizasyonda bağrına bastı.

Taşovalılar Derneği MHP Amasya Milletvekili Adayı Mehmet SARI’yı tertiplemiş olduğu yemekli bir organizasyonda bağrına bastı.

Amasya Taşovalılar Derneği İbrahim KURTönderliğinde iş ve gönül adamı, MHP Amasya Milletvekili Adayı Mehmet SARI’yı Beyoğlu Restaurant’da üyelerinin de katıldığı bir organizasyonda ağırladı.
Küçük bir organizasyon olmasına rağmen büyük bir kalabalığa hitap eden MHP Amasya Milletvekili Adayı Mehmet SARI, İstanbul’da halen devam eden hizmet anlayışımı memleketime de siyaset ve bürokrasi alanında da sürdürmek için yola çıktım.

Bu yolda siz değerli hemşehrilerimin destekleriyle inşAllah Amasyamızı ve kasabamızı hakettiği yere taşıyacağız. Markalaşmış bir kentleşme için sizlerin dua ve desteklerine ihtiyacımız var, bu güzel organizasyonda bizleri buluşturan Taşovalılar Derneği Başkanı sayın İbrahim KURT ve derneğimizin güzide üyelerine ve tüm hemşehrilerime saygı ve sevgilerimi sunar hepinize hayırlı akşamlar diliyorum, diye konuştu.

Amasyada oturan tasovalılarında söz aldığı konuşmada bırlıkten beraberlıkten ve vekîl adayına olan sevgı, samımıyet ve ona olan duygulardan bahsedıldı .. Tasovalı hemşehrimizin yeri olan şehzade yolundakı güzelliği ve şıklığı ile ön plana çıkan Beyoğlu restaurantta yoğun kalabalığa rağmen Aile sıcaklıgında bir yemek oldu.

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ