logo

reklam

Taşovalılar Tek Yumruk..

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Amasya Taşovalılar İstanbulda kurdukları Taşova dernekler federasyonu Şair Kasım Alper Özdemir’in sunumuyla 2. olağan kongeresini yaptı.

Kurucu başkan ve yönetimiyle 3.yıldır görevde bulunan Mahir Doğru ve yönetimi dönemi sona erdi. 2. olağan kongrede tek liste halinde seçime giden Uğur Özübek listesi delegelerin ve tüm Taşova derneklerininde desteğini alarak yeni göreve seçildi.

7. Kurucu köy derneğiyle kurulan Taşdef Mevcut 27 köy derneğinin katılımıyla birlik ve beraberlik için Taşovasız Amasya, Amasyasız Taşova olmaz parolasıyla güçbirliği oluşturdular.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Bağcılar belediyesi.Mehmet Akif Ersoy kültür merkezinde yapılan 2. olağan kongreye konuklar arasında Adef Başkanı Saim Diken,Amasya İl dernek başkanı Aslan Sarıkaya,Asiad Başkanı Nizamettin Kaya,Amasya Geçmiş Dönem başkanlarından Birol Gegin,Amasya İş adamlarımızdan Hasan Ali Cesur,Adef Geçmiş dönem Başkanlarından Turan Sayar,Göynücek dernekler birliği başkanı Bayram Zorgül,Asdef Başkanı İsmail Aktaş Amasya geçmiş dönem il başkanı Ahmet Ergül ve çok sayıda davetli dernek başkanı ve Taşdef üye derneklerden oluşan delegelerin katılımıyla yapıldı.

Kongre Tüm şehitlerimizin anısına Bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasıyla birlikte Divan kuruluna Oy çokluğuyla Gül Ahmet Emir, Sami Aslan ve Bekir KÖK seçildi.

SAMSUNG CSC

Taşdef Kongresinde Taşovalıların özlediği güzellikler görülmeye değerdi,Taşdef çatısı altında tek yürek olan Taşova köy dernekleri artık güç oluşturarak Amasya tanıtımı ve Amaysa dernekleri arasındaki güç olma yolunda ilk adım attılar.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Kongreye konuk olarak katılan Saim Diken, Aslan Sarıkaya,Turan Sayar,Hasan Ali Cesur,Ahmet Ergül birlik ve beraberliğe dem vuran konuşmalar yaptılar.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Taşdef Uğur Özübek yeni yönetimi tüm koy derneklerinde yönetimde görev alanların isimlerden oluştu.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Asil Liste

Av Uğur Özübek
Özer Alpat
Duran kaplan
Hasan Sarvan
Recai Şahin
M.Akif Gülal
Ersoy Kahraman
Mustafa Öztürk
İsa Güler
Recep Türk
Dursun Aydın

Yedek Liste

Bekir Kök
Recep Meşur
Erdoğan Ünal
Mehmet Demirbağ
Hasan Unkan
Hamit Yalman
Hasan Çakmak
Serdal Kaplan
Adem Temiz
Ferdi Aydın
Cemalettin Şahin

Denetleme kurulu üyeleri

Ali Türk
Hüseyin Yazıcı
Halis Erişken

Disiplim kurulu üyeleri
Turan Canik
Ali Metin
Özkan Ercan

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Taşova dernekler federasyonu Taşdef yeni yönetim kuruluna devraldığı bayrak yarışında Taşovalılara hizmet ve birlik anlamında üstün başarılar diliyoruz.

 

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ