logo

reklam

Turnuva’da Yarı Fİnal Heyacanı..

Devre takımı

Devre takımı

Amasya İl derneğinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği dernekler arası futbol turnuvasında bu hafta yarı final maçları oynanacak.

Yaklaşık 1.5 aydır devam eden turnuvada kıyasıya oynanan maçların sonucunda  Amasya çevre köyler, Devre Köyü,Damudere ve Esençay  yarı final maçı oynamaya hak kazandılar.

Turnuvanın organize komite başkanı İlyas Kavlak ve İl başkanı Aslan Sarıkaya geleneksel hale getirdiğimiz futbol şölenin bu yılda sonuna yaklaşırken gerginlikleriyle ve güzellikleriyle gençlerin birbiriyle kaynaşmasını amaçladığımız bu güzel organizasyona katılan takımlarımıza ve yöneticilerimize  teşekkürlerimizi iletirken  yarı final maçlarında takımlarımızı ve bizleri yalnız bırakmayacağınızdan şüphem yok diyerek turnuvadaki final maçlarına Amasyalıları bekliyoruz dediler.esençayyy

Damudere takımı

Damudere takımı

Yarı final ilk maçı saat 14.00 Esençay,Damudere köyleri  kozlarını paylaşacak.

Amasya Çevre köyleri

Amasya Çevre köyleri

2. maçta yarı finale kalan takımlarımızdan geçen yılın şampiyonu Amasya çevre köyler ve yine bu yılın flaş takımlarından Taşova’nın Devre köyü Kağıthane belediyesi  M.Akif Ersoy spor tesislerinde saat 15.15 de karşılaşacak.

 

 

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ