Mercimek köyü haberleri

Ulu Köylüler İftarda Bir Araya Geldi.

Amasya İli Taşova İlçesine Bağlı Ulu köyü dernek başkanı Cafer Aktaş ve yönetim kurulu üyelerinin çabalarıyla Ulu köylüleri  iftarda buluşturdu. Yıllardır Uluköy dernek başkanlığını yapan Amasya’nın sevilen siması Cafer Aktaş Amasya il dernek yönetim kurulu üyeliğinin yanında Amasya derneklerinin içinden  ve  Amasya sevdalısı Cafer Aktaş Bu sefer Ramazan ayı dolayısıyla Köylüleriyle iftarda buluştu. Cafer Aktaş  […]

13 Temmuz 2015 - 2:41 'de eklendi ve post_views_counx kez görüntülendi.
Ulu Köylüler İftarda Bir Araya Geldi.

cafer

Amasya İli Taşova İlçesine Bağlı Ulu köyü dernek başkanı Cafer Aktaş ve yönetim kurulu üyelerinin çabalarıyla Ulu köylüleri  iftarda buluşturdu.

Yıllardır Uluköy dernek başkanlığını yapan Amasya’nın sevilen siması Cafer Aktaş Amasya il dernek yönetim kurulu üyeliğinin yanında Amasya derneklerinin içinden  ve  Amasya sevdalısı Cafer Aktaş Bu sefer Ramazan ayı dolayısıyla Köylüleriyle iftarda buluştu.

Cafer Aktaş  bu akşam benim en mutlu günüm değerli hemşerilerim diyerek bu mübarek  ayın yüzü suyu hürmetine birliğimizin ve dirliğimizin devamı için  tek yürek olmak ve dayanışmayı sağlamak olan derneğimize sahip çıkmanız beni çok mutlu etti. Muhteşem katılımla  gerçekten bizler çok  mutlu olduk Allah birliğimizi beraberliğimizi  bozmasın diyerek katılan tüm hemşerilerime yürekten teşekkür ederim dedi.

 

Ali Osman Kaymak

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA

İLGİLİ HABERLER