logo

reklam

Vizyon Türk’de Amasya Rüzgarı…..

SAM_9208

Vizyon Türk Tv Program yapımcı ve Sunucuların dan Ercan Gönül taş şov da Amasya rüzgarı esti.

SAM_9191

 Amasya belediye başkanı  Cafer Özdemir ve belediye özel kalem müdürü Hüseyin Menç’in katkılarıyla ve Hemşerimiz Hasret Öztürk’ün Döner deryası sponsorluğunda dernek başkanları ve Amasya’nın yeni sesi Emir Üstün katılımıyla Muhteşem Amasya programı  harikaydı.

SAM_9187

Ercan Gönül taş ile Asdef başkanı İsmail Aktaş,Taş def Başkanı Mahir Doğru,Darıca Amasyalılar dernek başkanı Cengiz yıldız’ın Organizesinde hazırlanan Amasya tanıtım programında birbirinden güzel yöresel Amasya türküleriyle,Programa renk katan Emir Üstün ve Ankaralı Bahar Mutlu katılımcıları ve Vizyon türk izleyicilerini coşturdu.

SAM_9198

Ercan Gönültaş’ın röportajıyla Amasya Beldeye Başkanı Cafer Özdemir programda Amasya’nın tarihini, kültürünü  anlatırken belediye olarak Amasya’mıza hizmet ederken Aşkın ve sevdanın Amasya olduğunun bilince hareket ederek hizmet ediyoruz dedi.. Amaysa Hakkındaki tarihi ,anlatırken gönlümüz Amasya halkına hizmeti ilke edindik diyerek program yapımcısı ve emeği geçen herkese teşekkür ederim dedi.

SAM_9200

Programın akışı sırasında telefonla programa katılan Amasya belediyesi Özel kalem müdürü Hüseyin Menç bu güzel programda katkıları olan başta vizyon Türk TV ‘ye ekibine ve dernek başkanlarımıza Belediye başkanımız CAFER Özdemir’e Teşekkür ederim dedi.

SAM_9213

Belediye özel kalem müdürü Hüseyin Menç’in  Amasya’nın tarihini Kültürünü anlatan   Kitabı Ercan Gönül taş’la şov programında çok ilgi gördü.

Daha sonra Asdef başkanı İsmail Aktaş, Darıcalılar dernek Başkanı Cengiz Yıldız,Taştef başkanı Mahir doğru Programda Amasya ve İlçelerimizin sorunlarıyla ilgili olarak dernekler olarak Amasyalıların dayanışması şart  ve birlikte hareketin şart olduğu günümüzde huzurun ve ekonomik gelişmesinde  siyasilerimize ve bürokratlarımızla  beraber hareket etmek gerektiği konusunda  görüş bildirdiler.

SAM_9215

Programın içerisinde ve sonunda BENİM GÜZEL AMASYAM Türküsüyle klip yapan ve sosyal medyada ve Amasya civarında sevilen ve çok dinlenen bir sanatçı olma yolunda basamakları bir  aşan Emir Üstün şimdiden Amasyalıların sevgisini kanmasını bildi. Programda Ankaralı Bahar Mutlu’ile  birlikte  birbirinden güzel yöresel türkülerle izleyicileri coşturmasını bildiler.

SAM_9217

Amasyanınsesi.com sitemiz olarak Amasya tanıtımında her kim olursa olsun faydası olan her yere gitmeyi ilke edindik.

SAM_9218

Bu vesileyle Amasya programında katkıları olan Başta Belediye Başkanımız Cafer Özdemir’e,Özel Kalem müdürümüz Hüseyin Menç’e, Program hazırlayıcısı ve sunucusu Ercan Gönül taş’a,Vizyon Türk ekibine,Asdef başkanı Dernek İsmail Aktaş’a’Taşdef Başkanı Mahir Doğru’ya,ve Darıca Amasyalılar dernek Başkanı Cengiz Yıldız’a Teşekkür ediyoruz.

SAM_9219

 SAM_9222

Ali Osman Kaymak

 

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ